Fason üretim

Fason üretim, İşletmenizin tedarik kapasitesine katkıda bulunuyoruz. N95 / KN95 koruyucu maske ve 3 katlı cerrahi maske üretiminde işletmenizin tedarik kapasitesine katkıda bulunuyoruz.

İstenilen kalite standartlarında (FFP1, FFP2, FFP3 vb) talep miktarda ve renklerde kurumsal logo baskılı olarak uygun fiyatlarda üretim yapmaktayız.

 

Santeks Mask, Fason maske üretimi. 3 katlı medikal maske, n95 ve kendinden lastikli maske

Fason Üretim

Fason üretim ile maliyetlerinizi düşürün.

Standartlara uygun, kaliteli malzemelerden taleplerinize uygun üretimler yapıyoruz. Piyasadan gelen tecrübemiz ile müşterilerimizi üretimin her aşamasında destekleyebiliyoruz.

Müşteri taleplerine hızlı yanıt

Siparişini verdiğiniz fason üretim malzemelerini en hızlı şekilde üretir, termin tarihine mutlaka yetiştiririz. İsteklerinize hızlı yanıt vererek iş sürecini mümkün mertebe hızlandırmaya çalışırız.

Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini hedef alarak, üretim ve tedarik kalitesinin etkinliğini ve verimliliğini sürekli iyileştirmek üretim ve kalite güvence organizasyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Üretimde kalite

Üretim ve kalite güvence faaliyetleri, üretim öncesi, üretim sırası ve üretim sonrası kontrolleri içerecek şekilde her adımda kalitenin üretilmesine yönelik olarak yürütülmektedir.

Fason İmalatÜretim süreci

Fason üretim aşamaları

Taleplerin belirlenmesi

İşletmenizin taleplerinin doğru bir şekilde aktarımız ve fiyat teklifinin hazırlanması.

Üretime geçiş

Onay verildiği tarihten itibaren termin süresinin belirlenerek üretime başlanması.

Teslimat

Belirtilen tarihte, belirlenen yere teslimat.

TOP