Maske İmalatı Makineleri

Santeks Mask bir Santeks Tekstil Makineleri iştirakidir. Santeks Tekstil Makineleri olarak bugüne kadar binlerce makine satışı ve kurulumu gerçekleştirdik. Bizleri bugünlere getiren müşterilerimizin mutluluğudur. Kalite yönetim ve ürün kalite standartları belgelerine sahip olduğumuz yerli üretim makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

N95 koruyucu maske - santeks mask

N95 Koruyucu maske üretim makineleri

Türkiye genelinde 50+ kurulum, Yurtdışında 5+ kurulumu başarı ile gerçekleştirdik. Müşterilerimiz üretimlerine tam hız devam etmekte. Bu süreçte firmamız olarak ürünlerimizin ardında durmakta ve satış sonrası destek vermeye devam etmektedir.

Cerrahi Maske - Santeks Mask

3 Katlı cerrahi maske üretim makineleri

Türkiye genelinde 100+ kurulum, Yurtdışında 20+ kurulumu başarı ile gerçekleştirdik. Müşterilerimiz üretimlerine tam hız devam etmekte. Bu süreçte firmamız olarak ürünlerimizin ardında durmakta ve satış sonrası destek vermeye devam etmektedir.

Zincir brit örme makinesi - LSOR 01

Zincir (Brit) örme makinesi - LSOR 01

Türkiye genelinde 20+ kurulum başarı ile gerçekleştirdik. Müşterilerimiz üretimlerine tam hız devam etmekte. Bu süreçte firmamız olarak ürünlerimizin ardında durmakta ve satış sonrası destek vermeye devam etmektedir.

Boosan ultrasonic cihazı

Ultrasonik cihazı

Türkiye genelinde 50+ kurulumu başarı ile gerçekleştirdik. Müşterilerimiz üretimlerine tam hız devam etmekte. Bu süreçte firmamız olarak ürünlerimizin ardında durmakta ve satış sonrası destek vermeye devam etmektedir.

TOP